Kto naprawia dachy Warszawa?

Aby przetestować stan dachu z gontem asfaltowym, pochyl się nad kątem jednego lub dwóch gontów po najbardziej nasłonecznionej stronie dachu; jeśli pękną, a nie zginają się lub wydają się szare i wzdęte, materiał zbliża się do końca swojej żywotności. Innym czynnikiem jest zużycie – zbiór granulatów mineralnych w rynnach lub u podstawy rur spustowych wskazuje, że ochronna powierzchnia mineralna gontów zużywa się. Wycieki często występują przy obróbce blacharskiej w dolinach lub w miejscu, w którym rury penetrują powierzchnię. Uszczelnij je asfaltowym cementem dachowym.

Wycieki często występują przy obróbce blacharskiej w dolinach lub w miejscu, w którym rury penetrują powierzchnię. Uszczelnić rury silikonem i uszczelnić połączenia między pokryciem dachowym a obróbką blacharską asfaltowym cementem pokryciowym. Sprawdź także, czy nie ma łysych plam, pęknięć lub zwiniętych półpasiec. Małe łzy, pęknięcia i dziury można naprawić, ale brakujące lub poważnie uszkodzone półpasiec należy wymienić. Jeśli podejrzewasz, że twoje asfaltowe dachy Warszawa zestarzały się przed czasem, zapoznaj się z tym artykułem.

Dlaczego twoje gonty asfaltowe się rozpadają i co możesz z tym zrobić? Kiedy dachy mają wiele nieszczelności lub wiele uszkodzonych gontów, zwykle oznacza to, że czas całkowicie wymienić dachy Warszawa. Kiedy zakładasz nowy dach, pamiętaj o przechowywaniu kilku dodatkowych gontów, aby mieć odpowiednie zamienniki do naprawy. Poprowadzę Cię krok po kroku przez samodzielną naprawę dachu z gontem asfaltowym:
1. Napraw rozdarty lub zwinięty gont asfaltowy.
2. Wymień bardzo uszkodzony gont asfaltowy
Naprawianie lub wymiana najpopularniejszego rodzaju gontów dachowych – asfaltowych lub asfaltowo-szklanych (czasami nazywanych „dachami kompozytowymi”) jest stosunkowo łatwa, ale upewnij się, że możesz bezpiecznie i wygodnie pracować nad nim, zanim zdecydujesz się na własne naprawy. Dachy Warszawa należy naprawiać latem, w pogodny, ciepły dzień, gdy zarówno pokrycia dachowe, jak i asfalt (lub cement dachowy z tworzywa sztucznego) będą bardziej giętkie. Nie spiesz się i bądź bezpieczny, gdy jesteś na dachu w Warszawie. Jeśli samodzielna naprawa dachu z asfaltu wydaje się przekraczać Twoje umiejętności, sprawdź naszego partnera stowarzyszonego, firmę Dekar, aby otrzymać bezpłatne oferty od lokalnych specjalistów od naprawy dachu z gontem.