Czym są peruki naturalne?

Istnieją trzy różne rodzaje ludzkich włosów, które są używane do robienia peruki naturalnej. Chiński / indonezyjski, indyjski i europejski / kaukaski. Zdecydowana większość jest wykonana z włosów azjatyckich, ma to grubszy wygląd i sprawia, że ​​są prostsze i odporne na zwijanie. Indonezyjskie włosy mają większą podaż i często można je znaleźć w perukach w stylu etnicznym. Włosy indyjskie mają delikatniejszą konsystencję niż włosy chińskie i indonezyjskie, przy czym włosy europejskie mają najdelikatniejszy denier (jednostka miary stosowana do określenia grubości włókien poszczególnych nitek lub włókien), a zatem mają najbardziej ograniczone zapasy, a tym samym są droższe i tworzy się z nich tym samym droższe peruki naturalne.

Po pozyskaniu włosy muszą przejść dalsze przetwarzanie. Włosy muszą zostać chemicznie usunięte, aby producent mógł określić produkt końcowy. Ta obróbka określi ogólną wytrzymałość włosów, ponieważ chemikalia potrzebne do czyszczenia i usuwania oryginalnych włosów mogą się różnić w zależności od producenta. Odsunięcie włosów da następnie możliwość wytworzenia różnych kolorów i wzorów zwijania, które są wymagane przy produkcji peruk. Zastosowanie wyższej jakości procesów produkcyjnych pozwoli uzyskać produkt lepszy i będzie miał wyższą cenę za włosy. W perukach z włosów ludzkich lepszej jakości włosy zostały poddane najmniejszej obróbce, obróbce koloru i nie będą zawierać dodatków silikonowych (stosowanych w celu zmiękczenia włosów). Jedną z najwyższej jakości włosów jest ludzki włos, który jest uważany za opcję premium. Mieszki włosowe biegną w tym samym kierunku podczas zbierania i tworzenia peruki. Dzięki skórkom biegających w tym samym kierunku, plątanie jest znacznie zmniejszone, a włosy wyglądają i są bardziej jedwabiste. Chociaż peruki naturalne są wykonane z ludzkich włosów, co oznacza, że mogą wydawać się silniejsze niż włosy syntetyczne, nie otrzymują olejków i witamin ze skóry głowy tak jak twoje naturalne włosy, aby odmłodzić ją po stylizacji i codziennym życiu.

Oto kilka wskazówek i wskazówek, aby utrzymać peruki naturalne w jak najlepszym stanie. Ostrożnie wysusz swoje peruki naturalne. Większość pojedynczych pasm włosów można przymocować do nasadki za pomocą techniki wiązania, nadużywanie suszarki do włosów może powodować rozluźnienie węzłów, co powoduje rozluźnienie włosów. Podczas używania produktów do stylizacji, takich jak prostownice do włosów i lokówki, zawsze używaj ich w niskiej temperaturze. Kiedy ich używasz, pamiętaj również o użyciu sprayu do ochrony włosów i unikaj używania produktów do stylizacji w pobliżu korzeni pięknej peruki naturalnej.