Kiedy kupić sukienki do karmienia?

Karmienie piersią twojego cennego dziecka jest tak pięknym doświadczeniem, ale czasami może być bałagan, czasem może być frustrujące, bolesne i niezwykle zawstydzające. Między innymi próbujesz dowiedzieć się, gdzie dokąd karmisz piersią !? Jakich ubrań do karmienia potrzebujesz i jak będziesz w stanie przywiązać i pielęgnować swoje głodne dziecko, gdy będziesz poza domem? Jest wiele do nauczenia się, gdy masz noworodek, ale bądź pewien, że to wszystko rozwiążesz!

Zaplanuj swój czwarty trymestr!
Spędzasz życie, nosząc wspaniałe ubrania, być może zainwestowałeś w ładne ubrania do pracy i masz na co dzień kilka ubrań codziennych. Często, gdy jesteś w ciąży, kupujesz kilka ubrań ciążowych, takich jak spodnie, a może niektóre bluzki i sukienki do karmienia, które możesz nosić do pracy, i kilka na weekendy. Nagle pod koniec ciąży zaczynasz się zastanawiać, czego będziesz potrzebować po urodzeniu dziecka. Piękna klientka odwiedziła mnie wczoraj zastanawiając się, czego potrzebuje do karmienia piersią. W końcu, co nosisz, gdy karmisz piersią? Na pewno topy lub sukienki do karmienia z łatwym dostępem do piersi, ale jaki rodzaj dostępu powinieneś uzyskać i jakiego rodzaju ubrań będziesz potrzebować? W tygodniach i miesiącach po moim pierwszym dziecku byłem w takim wirze sprzątania eksplozji kupy, wymiotów i wycieków mleka, że ​​tak naprawdę nie miałem pojęcia, czy jestem na górze, czy na dole. Ubrania istniały wyłącznie po to, by się przykryć! Powoli jednak, kiedy opanowałam nowe macierzyństwo (zajęło mi to trochę czasu – byłam wolnym uczniem), zaczęłam czuć się „marudna”. Miałam szafę pełną „ubrań roboczych” i bardzo mało stylowych ubrań codziennych. Ale teraz co kupić? Czy powinienem dostać odzież do karmienia piersią? Zapinane bluzki i sukienki do karmienia? W tym czasie na rynku było bardzo mało dostępnych produktów.

Wskazówka nr 1: zainwestuj w dobrej jakości odzież ciążową, która TAKŻE ma łatwy i dyskretny dostęp do karmienia piersią! Jeśli dostęp do karmienia piersią nie jest łatwy i dyskretny (koniecznie wypróbuj!), Nie kupuj go ani nie odeślij. Z perspektywy czasu chciałbym kupić więcej odzieży macierzyńskiej z dostępem do karmienia piersią, która mogłaby być noszona przez następne miesiące po urodzeniu, kiedy czekałam, aż mój brzuch powróci do jakiegoś normalnego wyglądu! Jest kilka rzeczy bardziej przygnębiających niż szukanie sukienki w normalnych sklepach i zdawanie sobie sprawy, że żadna z nich nie pasuje do twojego ciała po porodzie, nie mówiąc już o próbie znalezienia czegoś, co pasowałoby do mojego ciała po porodzie ORAZ miało dostęp do karmienia piersią!