Projektujesz strony internetowe Trójmiasto?

Projektant stron internetowych to Twój zawód? Nauka projektowania stron internetowych w Trójmieście może prowadzić do ekscytującej i fascynującej kariery, szczególnie dla twórczego rozwiązywania problemów, takiego jak ty. Ale sam pomysł rozpoczęcia projektowania stron internetowych może być przytłaczający. Może w tajemnicy myślisz: co robią projektanci stron internetowych? A może nawet: czym jest projektowanie stron internetowych? (Tak, my też tam byliśmy!)

Zastanawiając się, czy projektowanie stron internetowych jest dla Ciebie właściwą ścieżką kariery, potrzebujesz odpowiedzi na duże pytania: Co naprawdę musisz wiedzieć? Czy powinieneś nauczyć się kodować? Jakie narzędzia potrzebujesz aby stworzyć strony internetowe Trójmiasto? Co powiesz na zarządzanie klientami? Nie martw się!
Rozpoczęcie projektowania stron internetowych jest łatwiejsze niż można sobie wyobrazić. Po prostu zacznij od tych umiejętności projektowania stron i grafiki, a wkrótce będziesz na dobrej drodze. (psst! Możesz nauczyć się WSZYSTKICH umiejętności wymienionych w całkowicie internetowym programie zaprojektowanym, aby zabrać Cię od zera do projektanta stron internetowych w 3 miesiące. Program ten obejmuje wszystko od teorii kolorów i typografii, aby zostać mistrzem Photoshopa i projektować strony internetowe Trójmiasto. To idealny kurs cyfrowy dla kreatywnych typów.

Jak nauczyć się projektowania stron internetowych?
Najpierw przejdźmy do technicznej strony zostania projektantem stron internetowych. Wszystkie te dziwne akronimy i terminy mogą wydawać się zastraszające, ale w rzeczywistości są całkiem łatwe (i super zabawne!), Gdy się je pozna.
1. Projekt wizualny strony internetowej. Może się wydawać oczywiste, że potrzebujesz wiedzy projektowej, aby być projektantem stron internetowych, ale projektowanie wizualne koncentruje się na produktach cyfrowych, więc może różnić się od tego, czego oczekujesz. W takim przypadku zasady projektowania jakie obowiązują strony internetowe Trójmiasto określają wygląd witryny. Mogą wahać się od proporcji do typografii, systemów siatki, teorii kolorów. Innymi słowy: projektowanie wizualne to Twoja szansa, aby zagłębić się w tworzenie tablic nastrojów i hierarchię typów oraz eksperymentować z czcionkami internetowymi i paletami kolorów.

2. UX Oto te zabawne skróty! UX oznacza doświadczenie użytkownika lub to, jak ludzie się czują (spokojni, sfrustrowani itp.), gdy korzystają ze strony internetowej. Przede wszystkim UX polega na podejściu do twoich projektów z perspektywy użytkownika – w jaki sposób możesz zaprojektować stronę internetową, która pomoże im uzyskać dokładnie to, czego potrzebują?