Sklep wędzarnia ogrodowa

W miejscu jakim jest sklep wędzarnia ogrodowa możesz wybierać spośród wielu różnych materiałów. Popularną opcją jest cedr, ponieważ jego oleje są odporne na gnicie. Niektóre osoby używają surowej tarcicy z uszczelką chronioną przed czynnikami atmosferycznymi na górze. Inni mogą korzystać z podstawowej tarcicy budowlanej. Jest to głównie kwestia budżetu i preferencji, ale przed dokonaniem inwestycji zawsze zapoznaj się z materiałem, którego planujesz użyć. Pomyśl o wędzarni ogrodowej jak o wysokim domu dla psów, który usiądzie na fundamencie bloku żużlowego. Możesz ulepszyć projekt swojej wędzarni, budując ją z dłuższym dachem. Ten dodatek sprawia, że ​​możesz przechowywać drewno opałowe pod dachem zamiast trzymać je w miejscu, które jest dalej. Po prostu przedłuż dach z jednej strony, a nie z obu. Na dachu gorącej skrzynki chcesz zainstalować prawdziwy komin. Ten mały element można zbudować, budując domek dla ptaków, który jest zamknięty w gorącej skrzynce, z małym otworem, przez który może wydostawać się dym.

Zbuduj palenisko za pomocą tarcicy i obuduj je cegłami, które kupisz w miejscu jakim jest sklep wędzarnia ogrodowa. Upewnij się, że jest on podłączony do rury spalin, która biegnie z gorącej skrzynki. Zbuduj lub zainstaluj drzwi do skrzynki na drewno przed ich obudowaniem. W ten sposób możliwe jest całkowite zamknięcie paleniska podczas pracy. Ponownie, podobnie jak w przypadku gorącej skrzynki, należy utworzyć cementową warstwę fundamentową pod paleniskiem, która ma głębokość od dwóch do trzech cali. źródło zdjęcia.

Spraw, by Twoja wędzarnia ogrodowa wyglądała niesamowicie. Teraz jest czas na ostatnie poprawki. Będziesz musiał dokończyć mocowanie całej tarcicy do swojej gorącej skrzynki i do przedłużonego dachu, który przykryje twoje drewno opałowe. Możesz zbudować mały pokład nad ceglaną skrzynią ogniową, aby podpalić drewno i połączyć go z drewnianymi słupkami podtrzymującymi dach. Następnie zbuduj lub zainstaluj podstawowe drzwi w swojej skrzynce – możesz uzyskać tanie zawiasy, klamkę i podstawowy zamek metalowy, które kupisz w sklepie z wędzarnia ogrodowa. Sklep wędzarnia ogrodowa jest wyposażony w różne rodzaje wędzarni i elementy potrzebne do jej zbudowania.