Śledź wyniki na żywo meczu piłki nożnej

Piłka nożna, skoki narciarskie, Rugby czy koszykówka? Tenis, a może hokej? Często pytasz nas, które dyscypliny sportowe są najbardziej przewidywalne, a zatem najłatwiejsze do postawienia. Trudno jest udzielić prostej odpowiedzi na to pytanie – jedno jest pewne – wyniki na żywo zawsze ukażą prawdę.

Niemniej jednak, po latach analizowania zakładów sportowych, zaobserwowaliśmy kilka tendencji w poszczególnych dyscyplinach sportowych. W tym artykule przeanalizujemy niektóre z najpopularniejszych sportów, ze szczególnym uwzględnieniem ich przewidywalności, abyś i Ty mógł obstawiać sportowe wyniki na żywo.

Czy obstawianie piłki nożnej jest loterią? Zacznijmy od najpopularniejszego sportu na świecie – piłki nożnej. Sport, który jest również preferowany przez większość sportowców, a najwięcej fanów śledzi wyniki na żywo właśnie piłki nożnej. Z matematycznego punktu widzenia piłka nożna nie wydaje się być bardzo przewidywalna. Dlaczego? Po pierwsze, biorąc pod uwagę fakt, że istnieją trzy możliwe wyniki na żywo dla każdego meczu: zwycięstwo, remis i porażka, mamy tylko 33,3% szans na prawidłowe prognozowanie wyniku meczu piłkarskiego przy regularnych zakładach i 50% szans na dwa zakłady obstawione, szczególnie handicapy azjatyckie.