Roleta w kasecie – czym się charakteryzuje?

Istnieje wiele sposobów na dodanie tego specjalnego akcentu do rolety. Daj im stylowe ulepszenie dzięki eleganckiej i wąskiej kasecie. Kaseta jest przymocowana do górnej części rolety, dyskretnie osłaniając mechanizm sterujący. Wybieraj spośród kasety otwartej lub zamkniętej, dostępnej w różnych kolorach, co umożliwia koordynację lub kontrast żaluzji z wystrojem pokoju.

Roleta w kasecie – system ten składa się z cienkiego profilu kasety, który pokrywa górną część rolety. Otwarte kasety są dostępne w kolorze białym, beżowym, chromowanym, szarym antracytowym, brązowym i czarnym. Otwarta kaseta ma również pasek tkaniny, dzięki czemu można dodać do kasety dopasowany profil tkaniny, aby uzyskać miękki dotyk. Aby to zilustrować, dodaliśmy pasujący pasek tkaniny do otwartej kasety na rolecie z roletką w kształcie diamentu. Wygląda świetnie i idealnie uzupełnia zasłonę.

Zamknięty system kasetowy składa się z profilu kasetowego, który całkowicie otacza rolkę materiału w rolecie. Dlatego roleta w kasecie niewidoczna jest całkowicie niewidoczna i zamknięta w zamkniętej kasecie. Podobnie jak otwarta kaseta, dostarczany jest pasek tkaniny pasujący do materiału niewidomego. Taśma rozciąga się na całą szerokość systemu kasetowego, dzięki czemu płynnie się łączy. Parowanie kasety z roletą to świetny sposób na dodanie wyrazistego charakteru. W szczególności, jeśli Twoje żaluzje mają neutralny kolor, może biały lub kremowy, wówczas użycie ciemniejszej kasety, takiej jak kaseta w kolorze antracytowej szarości, a wykończenie jej uzupełniającym dolnym paskiem sprawi, że Twoje rolety okienne będą prawdziwym elementem pokoju. Otwarta roleta w kasecie z brązu to jest hit ostatnich lat. Zajrzyj na stronę www firmy Perfecta i przejrzyj galerię rolet w kasetach, rolet dzień noc i żaluzji.