Schody stalowe Rumia mogą mieć różne kształty – sprawdź nasze typy!

Uważamy, że schody stalowe Rumia mogą być niesamowitym dodatkiem do każdego domu, biura, budynku i centrum handlowego przy odpowiednim detalu i projekcie. Stopnie schodowe wycięte z metalu z pewnością nie są najdroższą opcją, ale metal jest najbardziej uniwersalną opcją materiałową ze względu na wiele możliwości, jakie oferuje pod względem stylu i wykończenia. Poniższa lista opisuje niektóre z najlepszych rodzajów schodów przemysłowych i balustrad, które mogą być wytwarzane przez firmę Artom24.

1. Proste klatki schodowe. Proste schody stalowe Rumia są z pewnością jednym z najczęstszych i najbardziej rozpowszechnionych ze wszystkich projektów architektonicznych. Jeśli chcesz czegoś prostego i praktycznego, dobrym wyborem byłyby proste schody. Schody te mają najmniej skomplikowany proces produkcyjny i dlatego są łatwe do zainstalowania. Dostosowane proste schody mogą mieć również skomplikowaną konstrukcję balustrady, jeśli chcesz, aby były atrakcyjne, a jednocześnie łatwe w użyciu. Nasz profesjonalny personel, korzystając z najnowszych narzędzi i maszyn do cięcia laserowego CNC, może wykonać dowolny kształt i zapewnić produkt najwyższej jakości. Wykonanie stalowych schodów na zamówienie

2. Metalowe schody spiralne. Spiralne schody stalowe Rumia podążają spiralnym łukiem, takim jak kształt sprężyny, i nadają się do obszarów o ograniczonej przestrzeni lub zwartych miejscach, w których chcesz zaoszczędzić miejsce. Ponadto tego rodzaju niestandardowe stalowe schody pozostawiają niezapomniane wrażenie, ponieważ preferują estetykę nad funkcjonalnością. Wadą jest to, że tylko jedna osoba może wchodzić lub schodzić jednocześnie po schodach i trudno jest przenosić duże przedmioty.

3. Zakrzywione schody stalowe Rumia. Zakrzywione schody różnią się od schodów spiralnych, ponieważ nie mają środkowego wspornika. Nie są one również ograniczone do okrągłego kształtu i mogą być zbudowane w kształcie owalnym lub eliptycznym, co daje niezwykle elegancki wygląd. To jest powód, dla którego prawie zawsze znajdują się w punkcie wejścia lub ognisku, gdzie robi największe pierwsze wrażenie. Niestandardowe zakrzywione schody z Artom24 z Rumi mogą być wytwarzane w pięknych i złożonych kształtach i są uważane za zdecydowanie najtrudniejsze do zbudowania z różnych rodzajów schodów. W rzeczywistości budowa zakrzywionych schodów stanowi szczyt osiągnięć każdego producenta metalowych schodów. Nasz zespół utalentowanych inżynierów i rzemieślników ma doświadczenie, możliwości i umiejętności zapewniające cięcie części do tolerancji w celu zapewnienia najwyższej jakości niestandardowych zakrzywionych schodów.