Sprawdź jak wyposażyć pokoje Dąbki na wynajem!

Oto 5 rzeczy, których potrzebuje każdy pokój gościnny w Dąbkach:

1. Miejsce, w którym goście mogą ustawić walizkę musi być w pokoju. Być może nie masz rzeczywistego bagażnika na walizki, ale możesz wyczyścić niski kredens lub stolik. Lub, jeśli nic więcej, pozostaw trochę wolnej od mebli powierzchni podłogi wzdłuż ściany w pokojach w Dąbkach.

2. Pusta (względnie pusta) szafa z dodatkowymi wieszakami. Pozbycie się śmieci sprawi, że Twój dom będzie wygodniejszy dla ludzi, a oto doskonały przykład! Zamiast zapychać szafę pokoju gościnnego przechowywanymi rzeczami, pozostaw miejsce dla gości na powieszenie ubrań oraz schowanie butów i dodatkowych toreb. Możesz także wyczyścić kilka szuflad kredensów na użycie gości wynajmujących pokoje Dąbki.

3. Instrukcje dostępu do Internetu. Umieść hasło Wi-Fi na karcie indeksu i daj gościom znać, ile będziesz pobierać za dzień za korzystanie z Internetu. (Żartuję! Nie ładuj.)

4. Opcje gorących napojów. Ułatw gościom wynajmującym pokoje Dąbki dostęp do dzbanków na kawę i gorącą wodę w kuchni, w pobliżu torebki z herbatą i zapasy kawy lub kakao. (Możesz nawet postawić czajnik elektryczny i zapasy herbaty w sypialni, jeśli jest na to miejsce!).

5. Pokoje Dąbki powinny być wyposażone w budzik. Nie żeby ktoś chciał wstać wcześnie na wakacjach, ale kto wie? Może chcą skoczyć na ciebie i zrobić śniadanie dla wszystkich. (Mam mały zegar podobny do tego, który mi się podoba, ponieważ światło nie świeci ciągle. Możesz sprawdzić godzinę w nocy za pomocą przycisku przycisk, ale nie musisz się martwić, że światło rozjaśnia ci twarz przez całą noc!