Firma Rewers zaprasza – drenaż i melioracje Trójmiasto

Firma Rewers oferująca melioracje Trójmiasto od ponad 25 lat jest liderem na rynku w segmencie pielęgnacji i pielęgnacji terenów zielonych, a także świadcząc określone usługi budowlane. Wykonując melioracje Trójmiasto przestrzegamy najwyższych standardów ekologicznych i zawodowych, co potwierdzają posiadane przez nas różne licencje, certyfikaty i referencje, dzięki czemu daliśmy się poznać jako rzetelny partner o wyróżniającej się jakości.

Naszym nadrzędnym celem jest utrzymanie wysokiego poziomu satysfakcji klienta który zleca nam melioracje Trójmiasto oraz przyjęcie i stosowanie nowych standardów ekologicznych i zawodowych.

Poznaj naszą politykę jakości i środowiska. Firma Rewers świadczy usługi leśne i budowlane wykonując profesjonalne melioracje Trójmiasto. Jej podstawową działalnością jest wykonywanie prac konserwacyjnych na trasach linii przesyłowych energii elektrycznej, gazociągów, ropociągów, autostrad i cieków wodnych. Wszyscy nasi pracownicy muszą znać politykę jakości, zasady bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ochrony środowiska, rozumieć je i przyjmować jako stałą zasadę w swojej działalności przy wykonywaniu drenaży czy melioracji dla klientów z Trójmiasta.