Barber Warszawa – w ofercie szereg usług fryzjerskich!

Bądź częścią najszybciej rozwijającego się segmentu branży salonów… Czy chcesz się dobrze bawić, podążać swoją ścieżką kariery i być częścią rozwijającej się serii męskich salonów fryzjerskich, takich jak barber Warszawa?

W salonach fryzjerskich takich jak barber Warszawa, każdy ma profesjonalny zespół stylistów, dzięki któremu poczujecie się jak w domu. Zawsze szukamy profesjonalistów, którzy mogliby stać się częścią naszej rodziny. Wiele osób uważa, że ​​fryzjerstwo to dziedzina skierowana do kobiet. Tak po prostu nie jest! W rzeczywistości mężczyźni są obecnie w tej samej klasie co kobiety częściej niż kiedykolwiek, ponieważ nie można uzyskać licencji tylko na fryzjerstwo.

Barber w Warszawie wita zarówno studentów, jak i studentki z otwartymi ramionami i zachęca ich do zdobywania tytułów licencyjnych we wszystkich dziedzinach fryzjerstwa i kosmetologii, co jest o wiele korzystniejsze. Możliwości są nieograniczone, a uczniowie mogą wyjść w świat piękna i pracować w różnych warunkach! Poniżej znajduje się wywiad z Andym, jednym z uczniów Akademii Fryzjerskiej, który dzieli się swoimi dotychczasowymi doświadczeniami.

Dlaczego zdecydowałaś się pójść do szkoły kosmetologii? Co cię zainspirowało, by otworzyć barber Warszawa? To, co zainspirowało mnie do pójścia do szkoły kosmetologii, to; chcąc wiedzieć, jak przyciąć włosy we właściwy sposób. Widzę też, jak wielu fryzjerów ogranicza się tylko do pracy z klientami płci męskiej i zdaję sobie sprawę, że wiedza o tym, jak radzić sobie z klientkami, zapewni mi większą liczbę klientów.