Grawerowane długopisy reklamowe

Oferujemy wiele opcji niestandardowego grawerowania i drukowania długopisów reklamowych, biznesowych. Pełne informacje na ten temat można znaleźć tutaj. Możemy grawerować nasadki, końcówki, klipsy, korpusy i końcówki – możemy wspólnie z Tobą zdecydować, jakie długopisy reklamowe będą najlepiej działać na wybranym przez Ciebie piórze, lub możemy polecić pióra w zależności od tego, jak chcesz grawerować. Mamy listę czcionek do wyboru lub możemy odtworzyć dowolną czcionkę, która będzie pasować do Twojego stylu biznesowego.

Twoje logo i wiadomość:
Zastanów się nad logo swojej firmy jakie będzie zdobiło długopisy reklamowe – jak duże musi być, aby było czytelne? Na jakim kolorze pióra będzie się najlepiej prezentował? Czy trzeba go wydrukować w kolorze, czy może być grawerowany? Możemy perfekcyjnie odwzorować dowolne logo, a także pomóc Ci wybrać idealne długopisy reklamowe.

Wybór wiadomości jest ważny, jeśli Twoje długopisy reklamowe służą do celów promocyjnych. Zamiast lub obok logo, w zależności od miejsca dostępnego na wybranym długopisie reklamowym, możesz rozważyć dodanie numeru telefonu, adresu strony internetowej lub wezwania do działania („Kup samochód Porsche już dziś!”). jesteś przytłoczony wszystkimi opcjami, nie bój się – możemy z tobą porozmawiać i pomóc ci podjąć najlepszą dla ciebie decyzję.