Z czego wykonane są blaty Staron?

Solidne powierzchnie i blaty Staron są wykonane w całości z akrylu, dzięki czemu są bardzo trwałe i trwałe, zwłaszcza w porównaniu z powierzchniami laminowanymi. Jeśli spodziewasz się faktycznie korzystać z blatu, jest to niewątpliwa zaleta. Dlatego powierzchnie i blaty Staron doskonale sprawdzają się na blatach kuchennych i powierzchniach intensywnie użytkowanych.

Solidne powierzchnie i blaty Staron są higieniczne: Ponieważ stałe blaty Staron są nieporowate, są nieprzepuszczalne dla wilgoci, dzięki czemu są bardzo odporne na rozwój bakterii. Dzięki temu są bardzo odporne na plamy. To ogromna zaleta, jeśli chodzi o blaty kuchenne, w których chcesz mieć pewność, że powierzchnie, na których przygotowujesz potrawy, są czyste i wolne od nieznanych nam bakterii.

Stałe powierzchnie Staron to jedne z nielicznych powierzchni certyfikowanych jako bezpieczne do bezpośredniego kontaktu z żywnością ze względu na ich właściwości higieniczne. To niewątpliwa zaleta dla matek z dziećmi, które muszą nieustannie martwić się o czyste blaty kuchenne i to, co ich pociechy zjadą w następnej kolejności.

Prosta naprawa może naprawić większość uszkodzeń powierzchni blatu Staron. W przeciwieństwie do innych opcji powierzchni, litych powierzchni nie trzeba wymieniać, jeśli pojawi się rysa, odprysk lub pęknięcie. Zarysowania można łatwo wyszlifować, pozostawiając blat w pełni przywrócony do pierwotnego piękna. Jeśli całkowite wyjęcie i ponowna instalacja brzmi jak koszmar, jest to niewątpliwa zaleta. To jeden z powodów, dla których Staron zyskuje na popularności jako blat kuchenny.