Czy urna dla psa ma różne rozmiary?

Nasze urny fotokremacyjne dla kotów, psów są ręcznie odlewane z antycznego mosiądzu lub szczotkowanego niklu i pokryte wysokiej jakości lakierem zapewniającym trwałość. Możesz umieścić swoje ulubione zdjęcie swojego kota w ramce na urnie. Te urny dla kotów, psów to doskonały sposób na przypomnienie sobie wspólnie spędzonych chwil miłości i zabawy.

Urna dla psa wykonana jest z brązu i ma na swojej powierzchni zabawne dwukolorowe odciski łap. Te urny dla kotów, psów są zarówno imponujące, jak i spokojne i stanowią idealny pomnik dla Twojego wyjątkowego zwierzaka. Urna dla miłośników kotów jest ozdobiona laserem i przedstawia rodzinę kotowatych gniazdujących razem wśród motyli i kwiatów. Wykonana z wiśniowego i fioletowego drewna, ta urna dla kota z pewnością rozświetli wystrój każdego pokoju.

Urny dla psa, kota  są wykonane z wysokiej jakości szczotkowanej cyny i ozdobione ręcznie grawerowanymi odciskami łap. Zapal świeczkę na pamiątkę swojego ukochanego zwierzaka jedną z tych specjalnych urny dla kota; kochający sposób na upamiętnienie swojego futrzanego przyjaciela. Tylko to, co najlepsze, wystarczy dla najlepszego przyjaciela człowieka. Nasza urna dla psa to niebiańskie miejsce spoczynku nawet dla najbardziej diabelskich psów.

Nie ma lepszego sposobu na okazanie miłości swojemu zwierzakowi, który odszedł. Dzięki urnie z firmy PetAngels możesz uwiecznić swojego psa odciskiem z łapy swojego zwierzaka. Te klasyczne urny dla psów są wykonane z mosiądzu i cyny, a następnie wykończone warstwą lakieru dla ochrony. Posiadanie odcisku z łapy Twojego pupila to szczególny hołd dla długotrwałej miłości, jaką pupil pozostawił w Twoim sercu. To także doskonały sposób na uchwycenie indywidualnej osobowości Twojego zwierzaka.