Zainwestuj w kolie z bursztynem!

Bursztyn idealny na kolie z bursztynem jest nazywany astrologicznym kamieniem narodzin dla osób urodzonych pod sztandarem Lwa. Leo są pełne wielkiej, odważnej energii, a złote ciepło lwa i bursztynowego kamienia może dorównać tej mocy, a nawet skierować ją na precyzyjnie dostrojone skupienie. Pomaga Leosowi zachować równowagę i lepiej przygotować się do zarządzania emocjami, dzięki czemu mogą podejmować szybkie decyzje bez grzęzną w szczegółach. Ponieważ Leo są uważani za urodzonych liderów, Amber wspiera tę ich stronę. Bursztyn może być również dobrym wyborem dla osób urodzonych pod znakiem Wodnika – kolie z bursztynem są dla nich wspaniałym amuletem. Dzieje się tak, ponieważ zapewnia stabilność i ziemską energię, dzięki czemu jest bardzo potrzebnym amuletem dla nosicieli wody.

Kolie z bursztynem rozbudzają kreatywność i radość – dopasowując się do optymistycznego popędu Wodnika. Jako że Wodnicy są spokojni i wrażliwi, Amber może pomóc to zrównoważyć i upewnić się, że istnieją skuteczne granice. Jednym z najlepszych sposobów na powitanie ciepła bursztynu w Twoim świecie jest noszenie go blisko skóry. Bursztyn od dawna jest używany jako biżuteria, ponieważ jest tak piękny i dekoracyjny, ale także dlatego, że najlepiej nadaje się do leczenia. Kiedy bursztyn ma bezpośredni kontakt ze skórą, może wysyłać te uzdrawiające wibracje tam, gdzie są najbardziej potrzebne.

Nosząc kolie z bursztynami, nosisz również ze sobą elementy Bursztynu i jesteś w stanie utrzymać swoją aurę chronioną, a czakry zrównoważone i oczyszczone