Kup urny mazowieckie!

Ponieważ wiele osób przechowuje skremowane szczątki w urnie w domu w woj. mazowieckim, ważne jest, aby projekt urny pasował do półki lub płaszcza. Urna biodegradowalna jest zwykle preferowana, jeśli rodzina zamierza zakopać prochy kremacyjne na rodzinnym cmentarzu. Czasami dołączane jest ziarno, które może wyrosnąć na drzewo w miejscu pochówku.

Czasami można również użyć urny mazowieckie rozpuszczalnej w wodzie. To unosi się przez jakiś czas, zanim stopniowo tonie, reprezentując godne odejście ukochanej osoby.

Jak pozbyć się skremowanych prochów?
Jedną z zalet kremacji jest to, że daje bliskim możliwość upamiętnienia zmarłego w wyjątkowy sposób, który odzwierciedla osobę. Istnieje wiele różnych sposobów zarządzania usuwaniem popiołów. W Ameryce Północnej utylizacja jest dość równo podzielona między zakopywanie szczątków kremacyjnych, przechowywanie ich i rozrzucanie.

Gdzie rozrzucić (rozrzucić) prochy kremacyjne jeśli nie mają trafić do urny mazowieckie?
Prawie połowa wszystkich osób, które określają kremację jako swoje ostatnie życzenie, wybrała również miejsce rozrzucenia swoich prochów. Zwykle rodzina i przyjaciele zbierają się w miejscu, które miało szczególne znaczenie dla zmarłego i tam rozsypują prochy. Las, góry, rzeki lub oceany to popularne wybory. W większości krajów nie ma przepisów ograniczających rozsypywanie prochów, chyba że istnieje chęć rozsypania prochów na czyjejś prywatnej posesji gdy nie potrzebne są urny mazowieckie.