Na komary i muszki moskitiery?

Zawsze będzie istniał kompromis pomiędzy łatwością obsługi, widokiem, efektywnością energetyczną i komfortem. Rozsuwane osłony przeciwsłoneczne, moskitiery lub markizy, zwłaszcza te, które można zaprogramować lub obsługiwać jednym kliknięciem, są nieco droższe, ale są łatwe w użyciu. Mogą również wymagać większej liczby napraw i konserwacji niż niezmotoryzowane, analogowe lub statyczne rozwiązania w zakresie zasłon lub markiz.

Strategicznie rozmieszczone markizy, moskitiery nad oknami i częściami domu, które latem są wystawione na działanie dużej ilości światła słonecznego, mogą mieć dramatyczny wpływ na zużycie energii w domu i generalnie nie wpływają negatywnie na widok na zewnątrz.

Markizy, moskitiery firmy naszej zostały zbudowane tak, aby łączyć najwyższy poziom wzornictwa i wydajności. Nasze markizy są wykonane z najsolidniejszych, wysokiej jakości tkanin, które są wodoodporne i odporne na pleśń. Czyszczenie jest tak proste, jak okresowe szczotkowanie luźnego brudu i od czasu do czasu używanie miękkiej szczotki i wody z mydłem, aby całkowicie usunąć pozostałości mydła.

Przy tak wielu korzyściach i opcjach, które sprawią, że Twój dom i tereny zewnętrzne będą wyglądać wspaniale, a jednocześnie będą zapewniać ochronę, teraz jest najlepszy czas na zaprojektowanie i zainstalowanie markizy lub rolety zewnętrznej.

Nowoczesne i eleganckie, nasze moskitiery, ekrany i bramy zapewniające prywatność mogą wnieść wartość dodaną do Twojego domu lub biura, jednocześnie poprawiając jego atrakcyjność wizualną.

Nasze stałe opcje aluminiowe idealnie nadają się do ogrodzeń i ekranów zapewniających prywatność, elementów bram, moskitier lub ścian prezentacyjnych. Ekrany i bramki zapewniające prywatność są coraz częściej wykorzystywane jako elementy lub elementy wyróżniające się także w nowoczesnej architekturze.