Warsztaty kobiecości pomogą Ci odzyskać kobiecą energię!

Nasze ciała jako kobiety mają dużo mocy i mądrości. Energia kobieca jest znacznie bardziej związana z uczuciami i intuicją niż energia męska. Musimy jednak zaufać naszemu ciału i sercu, aby usłyszeć te przesłania – warsztaty kobiecości Ci w tym pomogą. Jednym ze sposobów na lepsze połączenie się z naszymi ciałami i wyjście z logicznego myślenia jest ćwiczenie aktywacji wszystkich zmysłów jakie odkryjesz zapisując się na warsztaty kobiecości. Może to być długa gorąca kąpiel z olejkami eterycznymi, piękna muzyka, może gorzka czekolada i piękny balsam do ciała. Kiedy celowo doświadczasz aktywności wszystkimi pięcioma zmysłami, pomaga ci to być w pełni obecnym w tej chwili i odejść od nadmiernie myślącego i nadmiernie analizującego umysłu.

Jeśli Twoje tempo jest zawsze bliskie prędkości turbo i masz wrażenie, że nigdy się nie zatrzymasz, zgadnij co? Czas zwolnić i udać się na warsztaty kobiecości. Chroniczna krzątanina jest plagą naszej kultury. Jest to zarówno sposób na „posuwanie się naprzód”, jak i forma odwrócenia uwagi. Bycie w kobiecości oznacza poświęcanie czasu na bieżąco i wczuwanie się w sytuacje. Chodzi o zaufanie do intuicji i pozwolenie, by życie rozwijało się w czasie i przestrzeni. Jasne, musimy załatwiać sprawy przez cały dzień! Jednak tak często presja bycia „zajętym” i zajętym przez cały czas pochodzi tylko od nas samych i często od naszego własnego poczucia winy, braku lub potrzeby. Zacznij oswajać się z robieniem przerw, zwalnianiem, odpoczywaniem, drzemkami, spędzaniem wolnego czasu na warsztatach kobiecości. Jest to bardzo ważne dla nas jako kobiet i faktycznie służy zwiększeniu naszej produktywności na dłuższą metę.

Najlepszą praktyką, jaką możemy zrobić, aby objąć naszą kobiecość, jest dbanie o siebie, miłość do siebie i poczucie własnej wartości. Współczucie jest naszą naturą, a okazywanie go sobie i innym to piękny sposób, aby wpaść w nasze serca. Zdolność do kochania i akceptowania siebie takimi, jakimi jesteśmy, to dla nas jako kobiet często długa podróż, ale bardzo ważna.