Agroturystyka – wiejska, kaszubska forma spędzania czasu!

Agroturystyka to wyjątkowe doświadczenie, które łączy tradycyjne rolnictwo z turystyką. Producenci rolni z Kansas zdają sobie sprawę z korzyści płynących z dostosowania ich działalności do turystyki.

Turyści lubią odwiedzać farmy, rancza i winnice w Kansas oraz uczestniczyć w wiejskim stylu życia. Działania te zapewniają turystom wspomnienia na całe życie i dodatkowe dochody dla rolników z Kansas, którzy ich goszczą. Agroturystyka przyciąga turystów, którzy uczestniczą w zajęciach w gospodarstwie rolnym, ranczu lub w domku letniskowym, zakładzie usługowym, winiarni lub innej działalności rolniczej. Działania te mogą obejmować rekreację na świeżym powietrzu, zajęcia, doświadczenia edukacyjne lub okazje do zakupów, posiłków lub pobytu w Kansas, a wszystko to przy jednoczesnym wspieraniu producentów rolnych z Kansas. Działania te pomagają w utrzymaniu wiejskiego stylu życia i zatrzymują więcej producentów na naszych ziemiach na Kaszubach. Wraz z rozwojem rolnictwa ekologicznego rośnie zainteresowanie ludzi takimi projektami.

Wiele gospodarstw ekologicznych  takich jak Agroturystyka na Kaszubach oferuje zakwaterowanie i wyżywienie w gospodarstwie, aby goście mogli się o tym przekonać, a nawet uczestniczyć w pracach na farmie. Serwowane jedzenie jest również w 100% ekologiczne, a prawda jest taka, że ​​jedzenie smakuje znacznie lepiej, jeśli zabrudziłeś sobie ręce, aby je wyprodukować! Możesz przeżyć prawdziwe organiczne wakacje na farmie lub wybrać się na bardziej zróżnicowane i pełne przygód wakacje do agroturystyki!