Zarezerwuj tanie pokoje kaszuby!

Jeśli możesz, unikaj plastiku, tanich bibelotów, takich jak pluszaki, czy plastikowych ozdób choinkowych. To, co zabierasz do domu, powinno cenić lokalnych rzemieślników z regionu. Uwielbiam przynosić do domu rzemieślnicze przysmaki, ponieważ mogę zaprosić przyjaciół i przy dobrym posiłku podzielić się wszystkimi niesamowitymi rzeczami, których nauczyłem się podczas mojego pobytu w gospodarstwie rolnym.

Jednodniowe wycieczki i pokoje kaszuby są świetne, ale czy można zostać na noc? Spędzenie nocy lub dwóch na miejscu znacznie zwiększa wkład ekonomiczny pobytu i aspekt edukacyjny. Będziesz miał okazję zjeść lokalną kuchnię i docenić otaczającą przyrodę. Ile czasu powinieneś zostać? Pobyt przynajmniej na jedną noc ma ogromny pozytywny wpływ. W niektórych miejscach możesz poprosić o pobyt tylko na 1-2 noce, aby zapewnić większej liczbie osób możliwość odwiedzenia i zakupu towarów. Inne miejsca oferujące pokoje na kaszubach będą zachwycone pobytem przez cały tydzień. Zaufaj swojemu przeczuciu i zostań tak długo, jak to możliwe, aby poczuć, że odchodzisz, robiąc wrażenie.

Agroturystyka oferująca pokoje kaszuby jest popularna w delcie Mekongu, ale badania pokazują, że większość ludzi zostaje tam tylko na krótki czas, nie wydając w ten sposób dużo pieniędzy, co skutkuje niską sprzedażą, niewielkimi korzyściami ekonomicznymi i spadkiem autentyczności kulturowej działalności turystycznej wynjamującej pokoje kaszuby.